WYDARZENIA KIELCE

KALENDARZ WYDARZEŃ W KIELCACH

Zachęcamy do przekazywania za pomocą poniższego formularza informacji dotyczących wydarzeń kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, naukowych, eventów, konkursów i innych organizowanych przez Państwa instytucje i odbywających się w Państwa instytucjach.

Stworzony w ten sposób kalendarz będzie pomocny w planowaniu działań informacyjnych i promocyjnych miasta.

Dodatkowo - po weryfikacji - wydarzenia zostaną opublikowane w kalendarzach internetowych administrowanych przez Miasto Kielce.

Kontakt: marketing@um.kielce.pl

Proszę wpisać nazwę wydarzenia
od:
do:
Proszę podać, w jakim cyklu wydarzenie się powtarza.
Proszę uzupełnić opis wydarzenia.
Proszę podać miejsce wydarzenia.
Proszę wpisać organizatora/organizatorów wydarzenia.
wprowadzona treść jest pusta lub za długa, proszę wpisać maksymalnie 255 znaków
wprowadzona treść jest pusta lub za długa, proszę wpisać maksymalnie 255 znaków
Proszę podać koszt uczestnictwa.
Kategoria wydarzenia:
Kategoria wydarzenia:
Załącz plakat lub grafikę dotyczącą wydarzenia. Akceptowane formaty plików graficznych: png, jpg. Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB.
Załącz plakat i grafiki dotyczące wydarzenia. Akceptowane formaty plików: pdf, png, jpg. Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB.
podany adres e-mail pasuje do wzoru: moja-nazwa@moja-domena.plpodany adres e-mail nie został wprowadzony lub jest błędy, wpisz wg. wzoru: moja-nazwa@moja-domena.plNa podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem przesłania formularza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania formularza dotyczącego wydarzeń - eventów. Podanie danych jest nieobowiązkowe, jednak konieczne do realizacji usługi. W każdym momencie ma Pani/Pan prawo odwołać swoją zgodę.
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), uprzejmie informujemy, iż:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Kielce, Rynek 1, 25-03 Kielce. W przypadku pytań dotyczących procesu przetwarzania swoich danych osobowych może Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pisząc na adres e-mail: iod@um.kielce.pl;
  2. przekazane dane będą przetwarzane przez okres 1 miesiąca od przesłania formularza;
  3. przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, kopii oraz usunięcia po okresie nie krótszym niż 1 miesiąc;
  4. w przypadku powzięcia informacji o niewłaściwym przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych przez Administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie swoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Więcej informacji w Polityce Prywatności www.rodo.kielce.eu.
kostka 1
operator
kostka 1
nie wprowadzono żadnej wartości lub wprowadzono błędną, proszę wpisać tylko cyfry, wpisz np: 1, 2, 100

 

 

Dziękujemy za przekazane informacje

DODAJ KOLEJNE WYDARZENIE